Press "Enter" to skip to content

Keliauja darydami gerus darbus

Praeitą šeštadienį viena, keturias mažametes dukras auginanti, joniškėliečių šeima sulaukė būrio netikėtų svečių. Dvi dešimtys dviračiais keliaujančių žygeivių atvežė dovanų – keturias naujas mokyklinių reikmenų prikrautas kuprines, tortą bei kelis maišus skanėstų. 

Šio gražaus gesto autoriai du draugai – Donatas ir Andrius. Abu iš Panevėžio kilę vyrai gyvena Vilniuje ir jau daug metų dviračiais keliauja po Lietuvą. Ir keliaudami daro gerus darbus. 

– Viskas prasidėjo 2013 m., kai su draugu nusipirkome dviračius ir per labai šaltas ir snieguotas Velykas surengėme dviejų dienų žygį iš Vilniaus į Panevėžį. Ekstremali 166 kilomerų kelionė labai patiko, tad nusprendėm ir toliau keliauti žiemomis, pavasariais, blogu oru, važiuoti netgi pelkėmis. Pamažu tokių pat entuziastų ratas didėjo. Dabar per metus surengiame apie septynis žygius, keliaujame ne tik žiemą, bet ir vasarą. Nuo trečio žygio pradėjome lankyti šeimas, priimdami www.vaikusvajones.lt iniciatyvą. Nupirkome Kenos kaime gyvenančiam vaikui batus ir nuvežėme į namus. Pamatėme, koks puikus jausmas duoti kitam, todėl nusprendėme tai daryti kiekvieno žygio metu. Per tuos metus esame aplankę ir padėję keliolikai šeimų visoje Lietuvoje. Panevėžio rajone esame lankę šeimą, kurioje gyvena net dešimt vaikų. Kodėl tai darome? Mus „veža“ matyti žmonės laimingus, suteikti šansą, paskatinti keistis, – „Darbui“ sakė Andrius. 

Į Joniškėlį užsukusiems žygeiviams tai buvo dvidešimtas žygis, kuriame dalyvavo devyniolika dviratininkų iš Vilniaus, Panevėžio, Aukštadvario ir Klaipėdos.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.