Press "Enter" to skip to content

Mokėsi gaminti kalėdines dekoracijas

Kad iki Kalėdų liko šiek tiek daugiau nei savaitė, primena ne tik kalendorius, bet ir vis labiau į šventines spalvas bei kvapus pasineriantis pasaulis. Puošiasi ir gražinasi ne tik didieji miestai ar miesteliai, bet ir kaimai. 

Neseniai Meškalaukio bendruomenėje buvo organizuota edukacinė programa, kurios metu susirinkusieji mokėsi gaminti stilizuotą Kalėdų eglę. Mokymus vedė Joniškėlyje įsikūrusio gėlių salono „Simonos gėlės“ savininkė Simona Skikaitė-Kontrimiene ir Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos dėstytoja Felicija Janušonienė. 

– Nors mūsų buvo nedaug, labai smagiai praleidome laiką. Medinius eglutės pagrindus parūpino Felicija Janušonienė, kitų reiklingų medžiagų atsinešėme patys. Išmokome bei sužinojome naujų dalykų: kaip komponuoti įvairias medžiagas, spalvas, kaip iš medžio žievės, apelsino žievelių, įvairių augalų sėklų pasigaminti kalėdinius papuošalus. Buvo miela matyti, kaip šauniai į kūrybinį procesą įsitraukė ir jaunieji meškalaukiečiai – Benjaminas ir Klaudijus, – pasakojo Meškalaukio bendruomenės pirmininkė Vaida Norvaišienė. 

Panašių susitikimų meškalaukiečiai planuoja rengti ir daugiau.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.