Press "Enter" to skip to content

Dezinfekuojamos viešosios erdvės

Balandžio pradžioje viešųjų erdvių dezinfekciją pradėjo Joniškėlio miesto seniūnija. Buvo dezinfekuojami mieste stovintys suoleliai, šiukšlių dėžės, žaidimų aikštelės, treniruokliai, tiltų turėklai ir kiti viešose erdvėse esantys įrenginiai. 

Joniškėlio miesto seniūnas Donatas Dilys minėjo, jog pirmiausia su specialistais buvo pasikonsultuota dėl tokiam darbui tinkamiausio dezinfekcinio skysčio, o darbuojamasi naudojant rankinį purkštuvą. 

„Nors paskelbtas karantinas, bet miesto gatvėse judėjimas neišvengiamas. Atvažiuoja dirbti statybininkai, kelininkai, prekes išvežiojantys kurjeriai, kiti žmonės, kuriems dirbti yra būtinybė. Norime, kad mūsų miesto gyventojai jaustųsi saugesni. Jei kartais prireiktų purkšti ir gatves, esam sutarę su ūkininku, kuris turi tinkamą purkštuvą ir yra pasiryžęs pagelbėti. 

Apskritai, labai džiaugiuosi joniškėliečių bendruomeniškumu, geranoriškumu ir supratingumu. Mūsų bendruomenės moterys niekieno neraginamos sėdo prie siuvimo mašinų ir ėmėsi siūti apsaugines veido kaukes, kurių labai trūksta. Jas mūsų darbštuolės nemokamai dalina kaukių neturintiems Joniškėlio gyventojams, tiems darbuotojams, kurių šiomis apsaugos priemonėmis neaprūpina darbdaviai. 

Joniškėliečiai, o ypač merginos, labai operatyviai atsiliepė į kvietimą burtis į savanorių grupę. Ją subūrėme, kad reikiamu momentu galėtume pagelbėti seniūnijos gyventojams, kuriems dėl sveikatos ar amžiaus tokia pagalba reikalinga. Savanorius pasitelksime gavę europinę paramą maisto produktais. Tiems, kuriems tokia parama priklauso, į seniūniją eiti nereikės – savanoriai produktus nuveš į namus“, – geranoriška joniškėliečių talka džiaugėsi seniūnas. 

Parengta pagal www.darbs.lt inf.

Komentuoti su „Facebook “

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.