Press "Enter" to skip to content

Su automobiliu į Prancūziją: kelionė įsiminė ilgam

Mantas su dar trimis draugais praėjusią vasarą nusprendė leistis į atostogas Prancūzijoje. Tiesa, vaikinai į šią Vakarų Europos šalį neskrido, o vyko savo automobiliu. Pasak Manto – taip tik dar įdomiau. 

Kelionė iki šalies truko dvi dienas

Iki Prancūzijos vaikinai vyko dvi dienas. Jie turėjo vos vieną nakvynę Vokietijoje, o vėliau pasiekė išsvajotą šalį. Jie prisipažįsta, kad toks keliavimo būdas tikrai vargina, bet kai vairuotojai nuolat rotuojasi tarpusavyje, viską padaryti nėra taip sudėtinga kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Daug kas važiuodami su automobiliu vykdo kiek kitokią tvarką ir stengiasi apžiūrėti ir visas tranzitines valstybes. Mūsų filosofija ir logika šiuo atveju buvo kiek kitokia. Mūsų tikslas buvo Prancūzija, todėl būtent į šią valstybę pilnai ir orientavomės. Tiesiog manau, kad norint „išgliaudyti“ šalį, turi jai skirti daugiau laiko“, – mintimis dalijosi Mantas.

Paryžius padarė įspūdį, bet nebuvo įsimintiniausias

Vaikinams Prancūzijoje įspūdį tikrai paliko garsioji sostinė Paryžius. Tiesa, emocija buvo dvejopa – miestas išties žavingas, bet kartu niekuo nenustebino.

„Muziejai, Eifelio Bokštas, bažnyčios ir kitas kultūrinis paveldas tikrai atrodė įspūdingai, tačiau visos kelionės metu buvo labai karšta ir mes buvome gana įsitempę, kadangi negalėjome daug laiko praleisti lauke. Be to, visus šiuo objektus buvome matę lankstinukuose, filmuose, todėl tas įspūdis buvo dvejopas. Tai ne miesto, o žmonių problema. Man tas pats buvo ir Londone“, – atvirai pasakojo Mantas.

Pakerėjo pietinė pakrantė

Vaikinų kompanijai didžiausią įspūdį paliko pietinė Prancūzijos pakrantė ir miestai įsikūrę prie jūros. Manto teigimu, tiek jis, tiek bendražygiai visiems tikrai rekomenduotų apsilankyti Marselyje, Nicoje, Monake ir kituose pajūryje išsirikiavusiuose miestuose.

„Marselis ir Nica mums pasiūlė išskirtinius paplūdimius. Monakas atskirai įsiminė, kaip vieta, kur laimę atnešė lošimo automatai – ne veltui tai Europos kazino sostinė. Ten taip pat buvo karšta, tačiau karštis prie jūros visai kitoks nei mieste. Išties ten visai brangu, tačiau visiems rekomenduočiau aplankyti Prancūzijos pietus. 

Žavingi maži miesteliai

Vaikinams įspūdį taip pat padarė maži, provincijos tipo miesteliai Prancūzijoje. Jei pas mus provincijoje dažnai tiesiog nėra kur nueiti, tai ten priešingai – verda gyvenimas.

„Tai turtinga šalis, kuri turi kuo nustebinti. Įspūdį tikrai padarė, kad maži miesteliai turi daugybę turinio. Santykinai jie jo turi visur, bet manau tikrai suprantate, ką noriu pasakyti. Ten verda gyvenimas“, – pokalbį baigė Mantas. 

Komentuoti su „Facebook “

3 Comments

 1. daugiau informacijos daugiau informacijos 31 gegužės, 2022

  Prasidės atostogos, ieškau daugiau informacijos apie automobilių nuomą, sąlygas, galimybę vykti į Europos Sąjungos šalis. Nes vasarą mes tikrai aktyvūs, tačiau savo senutėliu jau baugu leistis į tolimesnes keliones.

 2. Vilma Vilma 27 lapkričio, 2021

  Keliauti automobiliu tikrai visai kitokia patirtis. Mačiau https://1000myliu.lt/ turi ir tokių pasiūlymų. Galbūt įdomi idėja ir manau pabandyti tikrai verta, juolab vaikai jau ūgtelėję

 3. Milda Milda 25 birželio, 2021

  Man kelionės yra dviejų tipų – vėsesniu oru turistinės, o labai saulėtu poilsinės. Kasmet reikia ir tokių ir tokių atostogų. Jau užsakyti maudymosi kostiumėliai https://www.atlantic-shop.lt/maudymosi-kostiumeliai tiek man, tiek vyresniajai dukrai, praeis reikiamas laikas po vakcinos ir keliausime prie jūros.
  O Prancūzijos pietūs ir man labai patiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.