Press "Enter" to skip to content

Garbusis Joniškėlio krašto „verslininke“…

„Suprantamas verslo modelis: metalo dalys – už grynuosius, nepaklausios atliekos – utilizacijai. Tik kaip čia atsitiko, kad tai, kas turėjo atsirasti nemokamoje stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelėje, kažkodėl „išbyrėjo“ Girelės pamiškėje? Gal vežant kokia nelaimė atsitiko? Gal padangą nuleido ir viskas per bortą iškrito? 

Ir nutik tu man taip, kad senos padangos nuriedėjo ne bet kur, o ant jaunų, ne taip jau seniai pasodintų ąžuoliukų. Iš jauno medelio jokios naudos – nei parduosi, nei po pečiumi pakiši. Čia tau ne kokia audinė ar bemsas – atkalei, prastūmei ir skaičiuoji ramiai navarą. 

Tik štai koks netikėtumas – bevaduojant ąžuoliukus iš senų padangų „pančių“, ima iš vienos ir iškrenta pluoštas popierių. Dalis – eilinės šiukšlės, o kituose – vardas, pavardė, adresas. Ir visur tas pats, to paties „verslininko“. 

Tad kreipiuosi į tave, miško šiukšlintojau, su pasiūlymu-ultimatu – per savaitę susirinkti ir išsivežti tai, kas ne miško, o tavo. Per tą laiką pasižadu miške nesilankyti ir netrukdyti šalinant niekšybę. 

O jei ne? Tuomet tamstos duomenys bus perduoti nuo liepos 1-osios Aplinkos apsaugos ministerijos sukurto mobilios kontrolės padalinio pareigūnams, kurie jūsų „verslumą“ įvertins solidžiomis baudomis.“ 

GIRINIS

Komentuoti su „Facebook “

One Comment

  1. Granitas Granitas 18 rugpjūčio, 2021

    O nereikėtų iškart perduoti atitinkamoms institucijoms? Toks elgesys netoleruotinas ir privalo būti atitinkamai įvertintas. Jeigu jūs leisite tam „verslininkui” pačiam „susitvarkyti”, tai jis tiesiog tas šiukšles perveš į kitą, toliau esantį mišką. Ir vėl niekas nebus nubaustas. Perduokite tuos duomenis aplinkos apsaugos agentūrai ir nieko nelaukite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.