Press "Enter" to skip to content

Užaugino įspūdingo dydžio kekę

Daugeliui pažįstamas vynuogių augintojas ir vyno gamintojas iš Joniškėlio Algirdas Lungis šiemet džiaugiasi netikėtu derliumi. Jo šiltnamyje auganti „Veles“ veislės vynuogė užaugino įspūdingo dydžio – 2 kilogramus 550 gramų sveriančią uogų kekę. 

Joniškėlietis pasakoja, kad panašaus dydžio kekių užaugdavę ir ankstesniais metais, tik tuomet nepagalvodavęs jų pasverti. Šiemet rausvomis uogomis nusagstyta vynuogių kekė buvusi tokia įspūdinga, kad viliote viliojo būti pasverta. A. Lungis taip ir padaręs, o rezultatas pranoko lūkesčius. 

Vyndarys prisipažino, kad šie permainingi metai turėjo įtakos derliui: 

– Pavasaris buvo vėlyvas ir šaltas. Vėliau šiluma leido pasivyti augimo tempus. Lauke augančioms vynuogėms orai buvo neblogi. O štai kas lepesnes vynuogių veisles augina Užaugino įspūdingo dydžio kekę Daugeliui pažįstamas vynuogių augintojas ir vyno gamintojas iš Joniškėlio Algirdas Lungis šiemet džiaugiasi netikėtu derliumi. Jo šiltnamyje auganti „Veles“ veislės vynuogė užaugino įspūdingo dydžio – 2 kilogramus 550 gramų sveriančią uogų kekę. šiltnamiuose… Tropiniai karščiai besikeičiantys su liūtimis joms buvo sunkiai pakeliami. Juokais kolegoms sakau, kad artėja toks metas, kai šiltnamius su vynuogėmis teks perkelti į Skandinavijos šalis, kur klimatas kol kas ne toks ekstremalus ir labiau nuspėjamas. 

Belieka pridurti, kad milžinišką vynuogių kekę suvalgė svėrimo ceremoniją stebėję turistai iš sostinės, čia užklydę susipažinti su joniškėliečio gaminamais vynais bei jo puoselėjama vyndarystės kultūra.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.