Press "Enter" to skip to content

Joniškėlio futbolininkai pasipuošė naujomis uniformomis

Nenuilstančio trenerio Vidmanto Kazlausko pastangomis, Pasvalio futbolo centrą lanko šimtas mūsų rajono vaikų. Ketvirtadalis – sportuoja Joniškėlyje. 

Neseniai joniškėliečiai sulaukė netikėtos, tačiau labai malonios dovanos – naujų sportinių kostiumų su Joniškėlio atributika.

Dar prieš naujuosius metus Joniškėlio miesto seniūnas Donatas Dilys savo feisbuko paskyroje paskelbė ieškąs rėmėjų, galinčių prisidėti prie vietinės jaunųjų futbolininkų komandos gerovės. 

Visiškai netikėtai į seniūno kreipimąsi sureagavo ne vietos verslininkai, o Šiauliuose įsikūrusios mažosios bendrijos „Giduja“ bendraturtis Andrius Ivanauskas. 

Vyras ne tik pats daug sportuoja, bet ir yra Šiauliuose įsikūrusio regbio klubo „Vairas“ moterų komandos vadovas. 

– Visada malonu remti jaunas, ambicingas ir dėmesio neišlepintas komandas. Kiek tai kainavo? Esmė ne piniguose, o vaikų šypsenose. Svarbu, kad jie norėtų sportuoti, o ne sėdėti prie kompiuterio, – sakė A. Ivanauskas. 

Verslininkas pažadėjo, jei komanda sieks aukštesnių rezultatų, ši parama bus ne vienkartinė. 

– Kai yra tokių žmonių – norisi dirbti. Vaikai labai patenkinti, jie seniai laukė naujos aprangos. Dabar, kai dalyvausime varžybose, visi iš tolo matys, jog esame komanda, – dovana džiaugėsi treneris V. Kazlauskas. 

Tikėkimės, jog gražus šiauliečio poelgis taps paskata ir mūsų rajono verslui remti jaunuosius vietos sportininkus.

Komentuoti su „Facebook “

One Comment

  1. mažosios bendrijos steigimas mažosios bendrijos steigimas 31 gegužės, 2022

    Tai puikus pavyzdys kuomet atrodytų nedidelė įmonė geba reaguoti žmogiškai ir padovanoti ne tik finansinę paramą, bet labiausiai tikėjimą, kad mažieji sportininkai yra svarbūs, o tai vaikams suteikia dar didesnę motyvaciją tobulėti. Džiaugiuosi tokiais verslininkais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.