Press "Enter" to skip to content

Tinklinio čempionų taurė įteikta Joniškėlio komandai

„Pieno žvaigždžių“ vykusiose varžybose arenoje paaiškėjo seniūnijų sporto žaidynių ketvirtosios rungties – tinklinio varžybų – nugalėtojai ir prizininkai. Kaip ir praėjusiais metais, čempionų taurė iškeliavo į Joniškėlį. Finalinėse rungtynėse joniškėliečiai po dviejų setų kovos (2:0) įveikė tradicinius savo varžovus – Namišių seniūnijos tinklininkus. Čempione tapusios Joniškėlio komandos garbę gynė Audrius Mosteika, Mikas Mosteika, Skirmantas Šimoliūnas, Domas Albavičius, Ugnius Špokavičius, Tadas Palilionis. Ekipos vadovas – seniūnijos sporto organizatorius Zenonas Balčiauskas.

Bronzos medalius laimėjo Daujėnų tinklininkai. Jie mažajame finale 2:0 įveikė Krinčino seniūnijos tinklinio mėgėjų komandą. Penktoje vietoje liko Pumpėnų, šeštoje – Pasvalio apylinkių, septintoje – Saločių, aštuntoje – Vaškų seniūnijos ekipos. Varžybose nedalyvavo Pušaloto seniūnijos sportininkai.

Pagal žaidynių nuostatus Joniškėliui skirta 110 įskaitinių taškų, Namišiams – 90, Daujėnams – 70, Krinčinui – 60, Pumpėnams – 50, Pasvalio apylinkėms – 40, Saločiams – 30, Vaškams – 20. Iš Pušaloto seniūnijos sportininkų surinktų taškų taupyklės atimta 100 taškų.

Po keturių rungčių – plaukimo, šaškių turnyro, stalo teniso ir tinklinio varžybų – seniūnijos rikiuojasi tokia tvarka: 1. Joniškėlis – 340 taškų, 2. Krinčinas – 320, 3. Pumpėnai – 240, 4. Vaškai – 230, 5. Daujėnai – 220, 6. Namišiai – 180, 7. Saločiai – 90, 8. Pasvalio apylinkės – 40, 9. Pušalotas – 30. Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas V. Kazlauskas informavo, kad penktosios rungties – krepšinio 3 prieš 3 – varžybos numatytos gegužės antroje pusėje naujojoje Daujėnų universalioje sporto aikštelėje.

Tinklinio varžybas laimėjusi Joniškėlio komanda su jos vadovu Zenonu Balčiausku ir Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotoju, varžybų organizatoriumi Vidmantu Kazlausku.