Press "Enter" to skip to content

Vyriškos kelnės: kaip jas prižiūrėti?

Daugelis stipriosios lyties atstovų pripažįsta, kad drabužių priežiūra – vienas nemėgstamiausių darbų. Tad, nieko keista, kodėl neretai trūksta ir žinių, kaip jie turėtų būti prižiūrimi. Vyriškos kelnės – taip pat ne išimtis; jų priežiūra daug kam kelia įvairių klausimų. Belieka tik pridurti, kad jų tikrai bus kur kas mažiau, jei atsižvelgsite ir į tai, iš kokio audinio yra pasiūtas drabužis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad iš skirtingų audinių pasiūtos vyriškos kelnės turi būti prižiūrimos paisant skirtingų taisyklių. Taigi, kviečiame sužinoti daugiau apie šių drabužių priežiūros ypatumus. 

Kaip prižiūrėti iš medvilnės pasiūtas kelnes? 

Ekspertai sako, kad medvilnės audinys yra vienas daugiausiai reikalaujančių priežiūros. Kita vertus, kai įvertiname, kiek daug puikių savybių jis turi (leidžia odai kvėpuoti, maloniai prie jos priglunda, iš medvilnės pasiūtos kelnės puikiai tinka dėvėti įvairiomis progomis bei metų laikais), tai, ir daug dėmesio reikalaujanti priežiūra nebeatrodo tokia atstumianti. 

Norint užtikrinti iš medvilnės pasiūtų kelnių švarą, efektyviausiu pasirinkimu taps skalbimas, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šis audinys palyginti yra labai jautrus aplinkos poveikiui, skalbimo programas bei temperatūrą reikėtų rinktis ypač atsakingai. Atminkite, jog aukštesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje gali būti skalbiamos tik baltos spalvos vyriškos kelnėms Tuo tarpu spalvotos medvilninės kelnėms vyrams, turi būti skalbiamos žemesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje, priešingu atveju, estetinis vaizdas nebebus puikus, t.y., spalvos išbluks kur kas greičiau. Tačiau ne t ir laikantis žemesnės nei 60 laipsnių vandens temperatūros taisyklės, derėtų laikytis ir dar vienos – kelnes skalbkite išvirkščias. Tai – puikus būdas užtikrinti, kad spalvos ilgiau išliks ryškios. Jei drabužį planuojate džiovinti lauke, venkite tiesioginių saulės spindulių. Tokiu būdu taip pat apsaugosite kelnes nuo pernelyg greito spalvos išblukimo bei puikios pirminės išvaizdos praradimo. Na, o blogiausias džiovinimo būdas iš medvilnės pasiūtoms kelnės, kokį tik galėtumėte sugalvoti, yra jų džiovinimas ant karšto radiatoriaus. Toks džiovinimo sprendimas netruks pakenkti medžiagai ir ji tikrai greitai praras geriausias savo savybes. 

Ką reikėtų žinoti apie džinsų priežiūrą?

Įdomu tai, kad ypač didelė dalis tiek moterų, tiek vyrų, yra įsitikinę, kad jau džinsams tai jau tikrai nereikia daug priežiūros ir, kad ir kiek jos bebūtų, toks drabužis vis tiek tarnaus ilgai bei patikimai. Tačiau tai – netiesa, yra nemažai taisyklių, kurių tikrai teks laikytis, jei norite, kad jums patinkantys džinsai tarnautų ilgai bei patikimai. Viena jų – skalbimas, neviršijant nurodytos temperatūros.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad ypač daug žmonių, skalbdami įvairius drabužius, įskaitant ir džinsus, naudoja skalbinių minkštiklį. Vis dėlto, tai tikrai nėra geras sprendimas – verta pabrėžti, kad minkštiklis suminkštins audinį, todėl jie tarnaus trumpiau.

Ne ką mažiau svarbūs yra ir džiovinimo ypatumai. Geriausia, kai džinsai džiūsta natūraliai, tokiu būdu jie ypač ilgai išsaugos savo savybes, formą bei  puikią pirminę išvaizdą. 

Na, ir, pabaigai, belieka tik priminti, kad vyriškos kelnės – džinsai yra vienas sunkiausių drabužių. Tad reikėtų ypač atsakingai sekti skalbinių svorį – jo neviršyti, priešingu atveju džinsai gali kokybiškai neišsiskalbti. 

Tikimės, kad šie paprasti patarimai bus iš tiesų vertingi – laikydamiesi jų, ne tik būsite tikri, kad kelnes prižiūrite tinkamai, bet ir galėsite džiaugtis ilgu bei kokybišku jų tarnavimo laiku, puikiai išvaizda. Kelnės vyrams kelia įvairių klausimų ne tik pirkimo metu –ne ką mažiau jų būna ir nusipirkus, kai tenka ieškoti atsakymų į klausimus, kaip prižiūrėti įsigytą pirkinį.

Komentuoti su „Facebook “