Press "Enter" to skip to content

Joniškėlyje dirbanti mokytoja – viena iš geriausių šalies fizinio ugdymo pedagogių

Antradienį Prezidentūroje buvo apdovanoti geriausi Lietuvos fizinio ugdymo pedagogai.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė kartu su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente Daina Gudzinevičiūte ir švietimo, mokslo ir sporto viceministru Linu Obcarsku apdovanojo dešimt geriausių Lietuvos fizinio ugdymo pedagogių. 

„Žaidybinio pobūdžio veiklos, tokios svarbios kiekvienam vaikui, ypač ikimokykliniu laikotarpiu, yra nuostabus patirties, savęs pažinimo ir geros nuotaikos šaltinis. Kartu tai yra puiki įžanga formuotis teisingiems įpročiams. Pradėjus nuo žaidimų, o vėliau įpratus reguliariai sportuoti, judėjimas galiausiai tampa sąmoningu pasirinkimu. Sveika gyvensena tampa neatskiriama augančios asmenybės palydove. Stiprėja visi – vaikai ir suaugę, tėvai ir mokytojai. Stiprėja visuomenė, stiprėja ir mūsų valstybė“, – sveikindama laureates sakė šalies pirmoji ponia. 

Tarp apdovanotųjų – ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė. 

– Tiesą pasakius, kai gavau pranešimą, jog esu taip įvertinta – nepatikėjau. Namiškiai džiaugėsi, sveikino, o man buvo sunku susivokti, kas vyksta. Tik po gero pusvalandžio supratau, kad mano gyvenime įvyko kažkas labai ypatingo. Tada pradėjo riedėti džiaugsmo ašaros. Šis apdovanojimas – didžiulis mano 35 metų veiklos įvertinimas, – telefonu sakė Danguolė Venckuvienė. 

Fizinio ugdymo pedagogų apdovanojimai organizuojami dvyliktą kartą. Jau ketvirti metai, kaip konkurse dalyvauja ir laureatais skelbiami taip pat ir ikimokyklinio ugdymo pedagogai. 

Pagrindiniai atrankos kriterijai – pedagogų praktinė veikla bei indėlis į vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, kūno kultūros ir sporto plėtrą. Pasak konkurso organizatorių, vertinant mokytojų indėlį reikšmingos ne tik pergalės Lietuvos mokyklų žaidynėse, bet ir aktyvumas organizuojant renginius, inovatyvių metodų taikymas ugdant jaunąją kartą, darbas su ugdymo įstaigų bendruomenėmis. 

Projekto iniciatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Prezidento komunikacijos grupės ir „Darbo“ inf.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Danguolė Venckuvienė, pirmoji ponia Diana Nausėdienė ir švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas.
Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.