Press "Enter" to skip to content

„Metų specialisto“ titulas – joniškėlietei

Biržų pilyje vyko iškilmingas renginys, kuriame buvo apdovanoti geriausi šalies visuomenės sveikatos specialistai.

Senųjų menių skliautuose tą dieną skambėjo ir Pasvalio vardas. Už ilgametį, nuoseklų, plėtrų ir kūrybišką darbą su vaikais bei jaunimu, naujų, patrauklių veiklos formų paieškas dirbant su jais „Metų specialisto“ apdovanojimas atiteko Visuomenės sveikatos biuro specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą Narteikių, Joniškėlio, Mikoliškio darželiuose bei Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje, Audronei Dvelienei. 

„Tai renginys, kuris leidžia trumpam stabtelėti, atsikvėpti nuo kasdienių darbų ir pamatyti, koks yra visuomenės sveikatos priežiūros specialistų indėlis saugant, stiprinant ir puoselėjant žmonių sveikatą,“ – po apdovanojimo ceremonijos sakė Audronė Dvelienė. 

Graži ir prasminga „Metų specialisto“ apdovanojimų tradicija puoselėjama jau nuo 2016 metų, o specialistų rinkimai vyksta net 47-ių savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose.

Kasmet nominacijai gauti potencialius kandidatus gali siūlyti Visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir Asociacijos tarybos nariai. Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus. 

„Specialistams įteiktos padėkos kartu su simboliniu obuolio ženklu perduoda žinią: obuolys – tai lyg mūsų darbo vaisius. Bet, prieš skinant vaisius, pirmiausia reikia pasodinti sodą, jį prižiūrėti ir puoselėti. Norisi palinkėti kiekvienam specialistui būti savo visuomenės sveikatos sodo puoselėtoju, kad kartu su savo savivaldybės gyventojais būtų galima mėgautis saldžiais sveikos gyvensenos vaisiais,“ – sveikinimo kalboje sakė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė.

Parengta pagal Pasvalio
Visuomenės sveikatos biuro inf.

Iš kairės: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) dekanė prof. dr. Ida Liseckienė, Audronė Dvelienė ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė. E. ŠERNIENĖS ir V. JANKEVIČIENĖS nuotr.
Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.