Press "Enter" to skip to content

Išvengti kūdikio užpakaliuko bėrimų yra įmanoma

Normalu, kad tėveliams kiekvienas kūdikio bėrimas – panika. Ar taip turi būti? Ar mažyliui skauda? Ar reikia vykti į ligoninę? Norisi, kad bėrimų ir bet kokių kitų odos sudirginimų būtų kuo mažiau, kadangi dažnai visi jie labai gąsdinantys ir keliantis klausimą – ką daryti?

O pirmiausia reikia pasirūpinti tinkamomis sauskelnėmis, kurios leis išvengti minėtų odos sudirginimų. Šiuo metu bene daugiausia dėmesio sulaukia japoniškos sauskelnės Kobioki, kurios džiugina ne tik puikia kokybe, tačiau ir gera kaina.

Lietuvoje – ne taip ir seniai

Japoniškos sauskelnės jau kurį laiką yra įvardijamos kaip vienas geriausių pasirinkimų tokiems vaikučiams, kurių oda yra labai jautri. Pirmiausia jos buvo siūlomos tiems, kurie turi alergišką odą, tokiems vaikams, kuriuos beria net ir nuo skalbiklių. Šiuo metu japoniškas sauskelnes renkasi daugelis tėvelių, kadangi jiems svarbu, kad vaikučių užpakaliukais būtų maksimaliai pasirūpinta. Juk sauskelnės yra dėvimos kasdien, tad reikia, kad jos būtų aukštos kokybės, geriausia, kuo natūralesnės.

Nors japoniškos sauskelnės Lietuvoje yra perkamos ne taip ir dažnai, tik tuomet, kai atsirado prekybininkų, kurie jas atsivežė į mūsų šalį, tačiau daugeliui tėvelių tai jau yra pasirinkimas numeris vienas.

Kuo daugiau oro vonių

Visgi, kad ir kokios yra geros japoniškos sauskelnės, tačiau taip pat siūlome nepamiršti daryti oro vonių, kurios gali padėti taip pat išvengti odos sudirginimų. Kai kurie tėveliai galvoja, kad naudojant japoniškas sauskelnes paprasčiausiai nereikės papildomai rūpintis vaikučio užpakaliuku, jis visada bus gražus. Deja, rūpesčio reikia, tačiau jis nėra sudėtingas. Svarbiausia, kad mažyliui kuo dažniau būtų daromos oro vonios.

Kartais tenka girdėti, kad jų labiau reikia mergaitėms. Tai nėra tiesa. Ir mergaitėms, ir berniukams jos yra būtinos. Ne tik dėl užpakaliuko, tačiau taip pat ir lytinių organų. Juk iššutimas – blogai. O greta oro vonių taip pat reikia ir reguliariai keisti sauskelnės. Ypač vasaromis, kai dienomis yra karšta.

Ką daryti, kai oda jau sudirgusi?

Jeigu oda jau yra sudirgusi – tokiu atveju reikia minėtų oro vonių, taip pat reikia blogos kokybės sauskelnes keisti kitomis, šiuo atveju geriausiai tinka japoniškos, kurios yra natūralios, taip pat reikia kreiptis į pediatrą, kuris gali patarti, kokie tepaliukai tinka labiausiai. Nors dažniausiai siūlomas bepanthen, kuris labai puikiai padeda kovoti su iššutimas, tačiau taip pat siūlome detaliau domėtis ir įvairiomis natūraliomis priemonėmis, kurios leis pirmiausia išgydyti užpakaliuką, o antrą – išvengti pasikartojančio bėrimo. Tačiau keisti vienas sauskelnes į kitas yra būtina, kadangi ne tik bėrimai, tačiau ir iššutimai parodo, kad konkretaus gamintojo Jūsų mažyliui nėra tinkamos.

Nereikia per daug maudynių

Galiausiai, kai kurie tėveliai savo vaikus maudo kiekvieną vakarą, kadangi šis ritualas padeda mažyliams užmigti. Tai nėra blogai, jeigu maudynių metu nebus naudojami kokie nors prausikliai. Taip, šiuo metu jų pasiūla yra labai plati, tačiau tai, kad yra, tikrai nereiškia, kad verta juos naudoti. Jie geriausiai tinkami tokiu atveju, kai naudojami kartą per savaitę. O jeigu maudote kasdien vaiką – tuomet geriausia jį apiplauti tik su paprastu vandeniu. To užtenka, kad kūnas būtų nuplautas, tačiau nesudirgintas. Natūralumas šiuo atveju svarbiausia, tad ir tokiu atveju, kai kalbama apie maudynes, ir tokiu atveju, kai ieškomos labiausiai tinkamos sauskelnės.

Pasirūpinti savo vaiku šiuo metu tikrai yra gana paprasta, kadangi rinkoje prekių pasiūla yra labai plati. Tad ir rasti kiekvienas gali tai, kas geriausiai tinka jo vaikui.

Komentuoti su „Facebook “

Comments are closed.