Press "Enter" to skip to content

Kokie maudymukai šiais metais madingiausi?

VS S13 SWIM 4

Vasara tuoj prasidės, todėl pats laikas atsinaujinti drabužinę vasariškais rūbeliais. Suknelės, sijonai, palaidinės, visi šie rūbai traukiami iš spintų ir pradedami nešioti. O ir maudymosi sezonas kai kurių jau atodarytas, todėl maudymukai ne ką mažiau aktualūs. Žinoma, maudymosi kostiumeliaitarnauja ne vienerius metus, juos drąsiai galima dėvėti ne vieną sezoną. Aišku, jeigu jie būna kokybiškai pasiūti ir su geru audiniu. Tačiau net pats patvariausias maudymukas anksčiau ar vėliau nusidėvi. O tada jau tenka pradėti dairytis naujo, niekur nedingsi.

Taigi, kokie modeliukai šiais metais madingiausi ir kokius siūlo Fashion2Get.lt internetine parduotuve? Kokie yra tinkamiausi ir naujausios mados?

Pirmiausia norėtume pabrėžti, kad tai, kas yra madinga, nebūtinai ir tinka. Maudymukai turi tikti. Joks maudymosi kostiumelis netiks, jeigu pasirinksite modelį ne pagal savo figūrą.

Raštuotas maudymukas. Raštai visada buvo ir bus madingi. Jų niekas nepranoks. O ir šį sezoną maudymosi kostiumeliai yra raštais išmarginti. Ypač aktualūs gyvūnų kailių padailinti. O jeigu gėlėtas ornamentas su leopardiniu yra sukombinuotas – atrodo iš tiesų įspūdingai. Tik nepersistenkite, nes labai lengva atrodyti “pigiai”.

Monokiniai. Maudymukai, kurie yra su įvairiais iškarpymais šiais metais kaip niekada madingi. Tai vientisi maudymosi kostiumeliai, kurie yra seksualesnio kirpimo. Iškarpymai būna įvairiausiose vietose ir atrodo labai gundančiai. Liemens sritį galima optiškai paliekninti, nes maudymukas, kuris yra su šonuose iškirptomis vietomis tai puikiai padarys. Tik yra viena bėda, su šiuo modeliuku nepasideginsite. Na nebent norite itin egzotiško įdegio.

Ryškūs maudymukai. Maudymosi kostiumeliai šiais metais itin madingi, kurie yra ryškių medžiagų. O kaip tos medžiagos išmargintos yra nesvarbu. Svarbus yra ryškumas. Tokie atspalviai tinka įvairiems odos tipams. Yra puikus pliusas – ryškus maudymukas pabrėžia įdegį. Belieka tik sugebėti apsispręsti, kuri spalva labiausiai patinka ir tinka. Ir ar norima vienos spalvos ar margo, nes variacijos yra begalinės.

Pabaigai paminėsime, kad tikrai nereikia turėti storą piniginę, kad įsigytumėte naują modeliuką. Maudymosi kostiumeliai būna ir pigesni ir brangesni, tad tikrai įmanoma atrasti kiekvienam priimtiniausią variantą. Maudymukai juk yra būtinas dalykas vasarai.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.