Press "Enter" to skip to content

Lietuvoje populiarėja kieto kuro katilai

katilaiIš tiesų reikėtų pradėti nuo to, jog šis straipsnis bus labiau apibendrinamasis, leidžiantis suvokti esamų technologijos naujovių, šiuo atveju, šildymo, moderniškumą. Sakant kiek konkrečiau – turinys „suksis“ apie tam tikrus įrenginius. Jūsų dėmesiui,  kieto kuro katilai.

Iš pradžių norėtume skaitytojus supažindinti su minėtaisiais šildymo prietaisais. Kieto kuro katilai – technologijų pažanga, turinti begalę teigiamų savybių. Šios puikiai „įsipaišo“ į diskusijas apie katilus. Taigi, reikėtų pradėti nuo esminio ir daugeliui žmonių aktualiausio klausimo: „Ar kieto kuro katilai leidžia sutaupyti?“. Nė nedvejodami galime drąsiai atsakyti, jog tikrai taip. Jų kūrėjai, eskizuodami bei planuodami šį produktą, daugiausiai dėmesio skyrė ekonomiškumui – šiuo kriterijumi tikrai nenusivilsite. Be to, visa sistema kone idealiai atlieka savo darbą – šiluma yra puikiai paskirstoma, nesvarbu, kokio dydžio name gyvenate. Žmonėms, kuriems yra svarbi išorinė išvaizda, nebaisu pasakyti, jog ši sistema vizualiai atrodo gana patraukliai.

Žinoma, kaip ir kiekvienas technologija, taip ir kieto kuro katilai turi savų minusų. Viena iš ryškiausių problemų, atsirandančių norinčiųjų juos įsigyti gretose – finansai. Minima technologija kainuoja ne vieną tūkstantį litų. (Kaina – svyruojantis veiksnys.)

Kad ir kaip bebūtų, šeimos bei asmeninė žmogaus gerovė visuomet buvo, yra ir bus svarbesnė už bet kokius materialius turtus. Jei jūsų dėmesį traukia kieto kuro katilai, nebijokite pasidomėti. Jei manote, kad ne už kalnų naujos šildymo sistemos diegimas namuose, susiraskite gerą meistrą, patarsiantį ir paaiškinsiantį, kas, kur ir kaip. Tuomet kieto kuro katilai taps paprastumo simboliu

Komentuoti su „Facebook “

3 komentarai

  1. namams24.lt namams24.lt 21 sausio, 2020

    Tai sudetingiausias sildymo budas, nes reikalauja laiko sanaudu, taciau turint resursu, pvz nuosavo misko, zinoma pigesnio sildymo budo net neimanoma isivaizduoti. Autonominio sildymo privalumas ir tame, jog nesi priklausomas nuo centralizuotos sildymo sistemos ir pats gali spresti kada ir kokiu intensyvumu savo busta sildyti

  2. Darius Darius 30 rugsėjo, 2019

    Nenuostabu, juk tai ekonomiškiausias šildymo būdas. Tiesa, reikalaujantis nuolatinės priežiūros. Tačiau koks malonumas, kai vonios grindys net ryte atsikėlus dar šiltos, nors naktį nekūrenta. Tai tikrai privalumas šildytis patiems, ypatingai jei turi nuosavo miško ir kuras praktiškai nekainuoja.

  3. kuro katilai kuro katilai 20 gruodžio, 2017

    Kietojo kuro katilai tikrai žymiai efektyvesni ir tikrai padės sutaupyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.