Laimėta antroji vieta respublikiniame konkurse „Žemės vaikai – 2014“

DSC_0383

Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje birželio mėnesį buvo surengtas respublikinis konkursas „Žemės vaikai – 2014“. Jame dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių iš 27 profesinių mokyklų, o baigiamajame konkurse kovėsi net 11 vaikinų ir 10 merginų. Iš jų – trys moksleiviai, besimokantys Joniškėlio Igno Karpio mokykloje. Tai – Kęstutis Šimoliūnas 12 – T, Valdas Kazulis 13 – G ir Ernestas Katkūnas 13 – G. Šiame baigiamajame konkurse dalyviai atliko teorinį testą ir praktinę užduotį. Iš mūsų mokyklos moksleivių geriausiai sekėsi Ernestui Katkūnui 13–G – jis užėmė antrąją vietą.

Profesinės mokyklos renginio metu buvo įkūrusios kiemelius, jų buvo net 27. Mokyklų kiemeliai varžėsi dėl meistriškiausio, amatininkiškiausio, etnografiškiausio, išmaniausio, skaniausio, meniškiausio, dainingiausio, žaliausio vardo. Skaniausio kiemelio vardas atiteko mūsų mokyklos kiemeliui.

 

Komentuoti su „Facebook “

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.