Press "Enter" to skip to content

Vienas lauke ne karys, burkimės į aktyvią komandą!

Dažnai vartau joniškėlis.lt puslapį ir vis dažniau pastebiu jaunimo komentarus, kad Joniškėlyje nėra veiklos, užsiėmimo, laisvalaikio užimtumo (vien ko verti Molio Motiejukės pastebėjimai) – manau jūs teisūs. Todėl siūlau imtis iniciatyvos patiems, vienytis ir ieškoti būdų jaunimo užimtumui.

Esu ketvirto kurso studentė, šiuo metu ruošiu projektą „Pradėk nuo savęs“. Tai tik dar mano popieriuose egzistuojantis Joniškėlio atviras jaunimo centras atviras kiekvienam jaunam žmogui, nepriklausomai nuo jo socialinės padėties, skirtas Joniškėlio jaunimui nuo 16-29 metų norinčiam turiningai praleisti laisvalaikį. Kuriame jaunimas galėtu žaisti stalo tenisą, krepšinį, užsiimti įvairia menine veikla (piešimu, tapimu, vėlimu iš vilnos, lėlių gamyba…), organizuoti darbų parodas, žiūrėti filmus, rengti karaokė ir šokiu vakarus, dalyvauti diskusijose ar tiesiog ateiti ir leisti laisvalaikį kartu šnekučiuodamiesi ir gerdami šiltą arbatą.

O galbūt turite kitų minčių, pasidalykite jomis!

Nenoriu, kad šis projektas būtu tik dar viena popieriaus krūva, todėl ieškau bendraminčių, kuriems rūpi Joniškėlio jauni žmonės. Galbūt jau seniai galvojote apie atvirą jaunimo užimtumo centrą – šaunu vienykimės ir rašykime projektą centrui įkurti. Turite gabumu ir mokate daryti tai ko nemoka kiti: šokti, dainuoti, piešti, fotografuoti, velti iš vilnos, kurti papuošalus…- puiku, burkimės ir organizuokime laisvalaikį vieni kitiems. Galbūt esate žmogus turintis įvairios gyvenimiškos patirties ir ieškote savęs realizacijos būdų – puiku eime savanoriauti ir padėti vieni kitiems.

Laukių jūsų minčių lietaus: pradedant nuo to ar iš viso reikalingas toks užimtumo centras, pasiūlymų dėl vietos kurioje būtų galimą steigti centrą (o galbūt turite nenaudojamas patalpas kurias galėtumėte duoti naudotis ar išnuomoti centrui?), ar būtų norinčių savanoriauti ir padėti vieni kitiems , iki veiklos, pajamų pritraukimo būdų, pasiūlymų, lūkesčių.

Vienas lauke ne karys, burkimės į aktyvią komandą!

Vida B.

vidabara@gmail.com

Komentuoti su „Facebook “

2 Comments

  1. lukas lukas 14 kovo, 2012

    sveiki manau kad bus savanoriu . Siuliciau juos prasyti rengti joniskelio mokyklos aktu saleje.

    • vida b. vida b. 16 kovo, 2012

      puiki mintis, laukiu daugiau pasiūlymu 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.