Padėkite surasti šeimos šaknis

Laba diena, prašau Jūsų pagalbos. Ieškau bet kokios informacijos apie savo prosenelius, kurie kilę iš Joniškėlio pusės. Pateiksiu man žinomą informaciją, bet nesu tikra, kad ji teisinga.

Promočiutė – Magdalena Januševičiūtė ( Balčiūnienė?), turėjo seserį Anelę ir 2 brolius.  roliai(brolis) Januševičiai emigravo į Ameriką ir ten liko. Prosenelis – Balčiūnas(Januševičius?). Apie 1880m. – 1907m. abu tarnavo Karpio dvare ( kiek man žinoma, gyveno dvarui priklausančiuose pastatuose). Prosenelis dirbo arklidėse arklininku, promočiutė patarnavo kambariuose. 1906m. jiems gimė dukra Kazimiera Januševičiūtė (mano močiutė). 1906m-1907m. promočiutė mirė, prosenelis nuskendo Mūšoje veždamas vandenį.

Gali būti, kad kažkur yra likę prosenelio ar promočiutės giminių ar žmonių, galinčių suteikti daugiau informacijos.

Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją.

Pagarbiai,

Sandra Matulionienė; el.p. s.matulioniene@yahoo.com

tel.869968385; Klaipėdos raj.

Komentuoti su „Facebook “

3 komentarai

 • Remigijus

  Mielos ponios, ne viskas sudedama interneto svetainėse. Bandykit rašyti asmeniškai. Pvz Stasys Velykis tikrai daug padėjo mano informacijos paieškoms, nors jo svetainėje tokių pavardžių nėra.

  Atsakyti

 • Inga

  Gerb.Paulina,naudojasi internetu ir vyresni zmones ir ju vaikai.As va irgi gyvendama JAV knisuosi po po pono S.Velykio svetaine ir ieskau savo proseneles tevu.Tikiuosi kad ponia Sandra suras ko iesko.Sekmes.

  Atsakyti

 • Paulina

  Man atrodo, kad internetu naudojasi jaunesnės kartos žmonės, o tokią informaciją gali suteikti vyresni žmonės. Bijau, kad gali prasilenkti čia kas nors…

  Atsakyti

Ką apie tai galvoji

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.